Marian a Iva
Zdroj: facebook
Drsná zpověď

ŠOKUJÍCÍ: Marian z Výměny popsal, jak se seznámil s Ivou. Tehdy jí bylo pět let!

Středeční premiérová Výměna manželek byla hodně pestrá. Sedmnáctiletá Iva nebyla schopná sžít se s náhradní rodinou a Výměnu manželek předčasně opustila. Nyní její manžel šokoval, když přiznal, v kolika letech ji vlastně poznal.

Pokud jste sledovali středeční premiérovou Výměnu manželek, mohli jste vidět rodinu ze Semil, kterou tvořila Iva (17), Marian (45) a dcera Dominika (13 měsíců). Celý díl se točil hlavně kolem velkého věkového rozdílu mezi Ivou a Marianem, nehledě na to, že Iva otěhotněla v patnácti letech. Karel z druhé rodiny dokonce nazval Mariana pedofilem. 

Nyní Marian šokoval ještě víc, když v rozhovoru řekl, že Ivu poznal už jako malou holčičku v hospodě, když jí bylo pět let. V podniku prý tehdy seděla se svými rodiči. „Tenkrát jsem si jí ale nevšímal. To mě vůbec nenapadlo, že to jednou bude moje žena,“ řekl v rozhovoru pro TV Nova Marian.

A co se vlastně od natáčení Výměny u Ivy s Marianem změnilo? „Více času věnujeme té malé holce. Pak se změnil i přístup nás dvou. Teď když nastane nějaký problém, tak to víc řešíme. Dřív jsme se třeba naštvali na sebe, byli jsme sprostí a tak. A teď si spolu sedneme a vyříkáme si to. A i když jí je 17 let, tak se snaží být rozumnější. Určitě se zapojuji víc do výchovy dcery, ale mám hodně práce – dělám dvanáctky. Iva to má těžký a já se snažím jí pomáhat. Iva se taky po Výměně snaží víc vařit,“ doplnil Marian. Iva uvedla, že rozhodně budou mít další miminko, jen zatím není jasné kdy.

Nestihli jste středeční Výměnu manželek v televizi? Pustit si ji můžete na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

Autor: niž

Diskuze