Jeptišky
Zdroj: YouTube.com
Dar od Boha?

ŠOKUJÍCÍ: Jeptišky rozjely neobvyklý byznys s marihuanou. Neuhodnete, kolik na tom vydělávají!

Jeptišky si rozjely neobvyklý byznys a vydělávají na něm miliony. Za zdmi kláštera jim roste marihuana. Rozhodly se ji tedy plně využít. Jejich podnikání úplně vzkvétá.

 V městečku Merced v Kalifornii se děje nevídaná věc. Jeptišky zde pěstují marihuanu. A co víc? Udělaly si z toho byznys. Vyrábějí z ní například mýdlo a olej. Také si ale občas zapálí a vykouří si jointa. V USA bylo konopí totiž legalizováno.

Že jointy i kouří, obhajují tím, že jde o součást terapie. Marihuana prý totiž, dle jejich slov, tlumí bolest, uvolňuje tělo a napomáhá k relaxaci. Droga jim roste za zdmi kláštera a jejich byznysu se daří. Rostlinu označili jako dar od samotného Boha. Jen za minulý rok na marihuaně sestry vydělaly téměř 26 milionů korun.

Do nedávno neznámého kláštera nyní jezdí čím dál tím víc turistů. Především z krajin, kde je zakázaná. Zde se však k droze mohou dostat zcela legálně! Jeptišky ji mezitím propagují jako hotový všelék. Prý tlumí dokonce příznaky epilepsie, artritidy či roztroušené sklerózy. Ne všem se však jejich počínání líbí. Někteří to považují za distribuci návykové drogy.

Autor: mk

Diskuze