Sex
Zdroj: Profimedia
Prošli jste?

ŠOKUJÍCÍ: Jak často máte mít sex? Zjistěte to podle vašeho věku!

Sex je v dnešní době téma propírané skutečně ze všech stran a bez ostychu. Proto si často lidé kladou otázku, kolikrát je normální mít sex. Podle věku se to dozvíte!

Sex je oblíbené téma takřka všech bez ohledu na pohlaví, věk i orientaci. Lidé se nebojí v 21. století hovořit o sexu a intimnostech mnohem otevřeněji než dříve, a tak není divu, že takové aspekty jsou často i v zájmu vědců, kteří se snaží najít odpověď na záludné otázky mnoha lidí.

Jednou takovou otázkou, kterou si v živote položil asi každý sexuálně ktivní člověk, je, kolikrát je vlastně v pořádku mít týdně/měsíčně sex? Mnohé páry to řeší ve smyslu, že žena je přesvědčená, že jejich sexuální život je dostatečně pestrý a neuvadající, zatímco muž si stěžuje, že si na to udělají čas jen dvakrát do týdně.

Ideální číslo ale vědci z Kinseyho institutu určili podle toho, kolik je vám let. Pokud je vám mezi 18-29, pak je běžná frekvence milování 112 krát ročně. Což je pro představu cca dvakrát do týdně. Se stoupající věkem ale toto číslo klesá. Pokud jste starší třiceti let, je tohle číslo už pod stovkou, což je konkrétně 86. To je přibližně jednou až dvakrát týdně. No a starší lidé blížící se důchodovému věku, už logicky tolik elánu nemají, a tak známé číslo 69 je přesně to, které odpovídá průměrné frekvenci jejich souloží. Tak co, jak jste na tom vy. Spadáte aspoň do průměru?

Podivné sexuální praktiky: Polykání spermatu nebo sex s oslicí. V určitých částech naší planety to je naprosto normální
Sex podle čísel. Vypočítejte si, jaká jste v posteli

Autor: bin

Diskuze