George Michael - 1
Zdroj: Profimedia
Konec spekulacím

ŠOKUJÍCÍ DŮVOD: Proč zemřel zpěvák George Michael? Pitva odhalila nečekanou příčinu!

O příčině smrti extravagantního zpěváka George Michaela (†53) se hodně spekulovalo. Nyní však koroner konečně přišel s pitevní zprávou, která odhaluje šokující a nečekanou pravdu.

Smrt homosexuálního zpěváka George Michaela vyvolala o Vánocích loňského roku mezi lidmi obrovský rozruch. Všichni začali bouřlivě spekulovat o tom, co vlastně zpěváka zabilo. Sehrály svoji roli drogy? Špatný zdravotní stav? Dokonce se mluvilo o utajované nemoci. Teď je ale konečně všem dohadům konec. Koroner totiž přišel s konečnou pitevní zprávou, která odhaluje nečekanou pravdu.

Na základě pitvy bylo zjištěno, že George Michael zemřel přirozenou smrtí. Bylo prokázáno, že George, který byl závislý na drogách, měl dilatační kardiomyopatii (zvětšení části srdce), problémy s myokardem a jaterní steatózu. Všechny tyto komplikace se tak zcela určitě podepsaly na jeho zdravotním stavu.

Kvůli Georgově slabosti pro omamné látky se dlouho spekulovalo o tom, že se předávkoval. Zaznívaly i takové názory, že si zpěvák vzal život sám. Naštěstí je ale všem dohadům konec, pravda vyšla najevo a zpěvákovo tělo bude v nejbližší době předáno jeho rodině.

Srdeční rytmus: Bije vám srdce správně?
TEST: Ohrožujete své zdraví špatným stravováním?

Autor: mic

Diskuze