Chlapeček napsal dopis ježíškovi - 1
Zdroj: facebook.com
Upřímnost nade vše...

Chlapeček napsal Ježíškovi opravdu drsný DOPIS: Vyděsil tím celé své okolí!

Každé dítě vnímá věci jinak. Důkazem toho je chlapec (6), který se vyjádřil ve svém dopisu pro Ježíška dostatečně jasně a šokoval tak své okolí. Jeho matka dopis dokonce zveřejnila!

Tradicí každého dítěte je, napsat před Vánoci dopis Ježíškovi. Každý by čekal prosby o novou panenku či nejnovější model autíčka. Když však ve škole dostaly děti za úkol napsat dopis, syn matky Sarah McCammon (6) si to přebral po svém. Učitelky byly šokované a matka dopis svého syna neváhala zveřejnit.

"Milý Ježíšku, píšu ti jen proto, že musím. Vím, že tvůj seznam špatných dětí je prázdný. I seznam dobrých dětí je prázdný. Tak jako tvůj život. Ani netušíš, jaké problémy jsem už v životě zažil. Sbohem. S láskou, neřeknu ti, jak se jmenuji.," vyjádřil své pocity chlapec. Velmi podivný a neobvyklý dopis vzbudil spousty otázek a matka malého hocha měla co vysvětlovat.

"Ty problémy, o kterých mluví, jsou jeho malý bratr. Nevolejte na nás sociálku," dodala pobavená matka k celé situaci. Dopis Ježíškovi zveřejnila na svém Twitteru se slovy "Můj šestiletý syn Santa skeptik měl napsat ve škole dopis Ježíškovi a tak to udělal." Těžko říci, co se v jejich rodině děje, každopádně se malému podařilo dospělé šokovat.

Autor: veh

Diskuze