Guenter S - 1
Zdroj: facebook.com
Táhne, táhne, ale nevytáhne!

Obézní žena uvízla ve vaně. O 11 dní později byla mrtvá! Jejího manžela teď chtějí zavřít

U soudu řeší velice zvláštní případ – policie obvinila muže z toho, že neposkytl pomoc své manželce, která uvízla ve vaně. Případ má ale stále hodně otazníků! Situace zní poměrně absurdně.

K incidentu došlo ve městě Beckum 14. července tohoto roku. Obžalovaný osmapadesátiletý Gunter S. byl doma, když najednou uslyšel rachot v koupelně. Vešel dovnitř a uviděl svou ženu Simonu, jak leží ve vaně. Když spadla, praštila se hlavou o poličku. Gunter nabídl manželce svou pomoc, aby se mohla z vany dostat, žena ho ale pohoršené odmítla. Manželé se údajně pár dní před incidentem pohádali, a tak Simona na svého muže byla stále naštvaná. To je důvod, proč jeho pomoc odmítla.

Žena prý svého manžela odpálkovala opravdu drsně. Uražený muž jí tedy svou pomoc už nenabízel, jen jí přinesl telefon, aby si sama mohla zavolat pomoc. Poté údajně manželku v koupelně několikrát navštívil a na její žádost jí přinesl kávu, cigarety i noviny. Žena ho o pomoc nežádala, spolu totiž skoro ani nemluvili. Tvrdí, že manželka si celou dobu něco dělala na tabletu.

Záchranáře zavolal až 27. července, v té době ale Simona byla dva dny po smrti. Podle dostupných informací žena umřela na zápal plic. I když Gunter S. tvrdí, že manželka jeho pomoc celou dobu odmítala, soud má na celý případ zcela jiný názor. Státní žalobce tvrdí, že muž cíleně ignoroval prosby o pomoc a manželku úmyslně nechal ve vaně umřít. Gunther S. to kategoricky popírá. „Nenechala mě, abych jí pomohl, tak to bylo. A vy si můžete myslet, co chcete," řekl v rozhovoru pro místní média.

Autor: Iri

Diskuze