Jim Carrey a Cathrion White
Zdroj: Instagram / Facebook.com
DALŠÍ RÁNA

ŠOK: Zesnulá přítelkyně Jima Carreyho měla tajemství! Co tajila před slavným hercem?

Los Angelský úřad vydal zprávu o smrti bývalé přítelkyně Jima Carreyho (53), která zemřela na konci září. Ohledně její smrti se šířila řada spekulací. Ale nyní se provalila šokující informace. Jaké tajemství skrývala?

6 fotek
Cathriona White, make-up artistka a zesnulá přítelkyně herce Jima Carreyho, byla 28. září nalezena mrtvá ve svém pronajatém domě v Kalifornii. Policie spekulovala o sebevraždě, protože Cathrina zanechala několik sebevražedných poznámek.

Navíc byla na místě nalezela řada léků, včetně Ambienu, Percocetu, Zofranu a Propranololu. Některé z nich údajně patřily slavnému herci, ale Cathrina mu brala prášky tajně bez jeho vědomí. Jenže měla před Jimem ještě jedno tajemství.

Kancelář amerického koronera přišla týden po její smrti s šokující informací. Jimova přítelkyně byla vdaná! Její tělo má být převezeno k manželovi. "Měla manžela, máme ho uvedeného jako nejbližšího příbuzného," vyjádřil se úředník kanceláře pro Hollywood Reporter.

Zdroj blízký Carreymu potvrdil, že Cathriona byla vdaná. "Jim by ji nikdy nevzal na veřejnost, kdyby věděl, že je vdaná. Cat žila s manželem odděleně a chystala se v prosinci zahájit rozvodové řízení."

Autor: lor

Diskuze