Herečka Monika Potokárová
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Krásná mladá herečka (†27) náhle zemřela. Spáchala sebevraždu?

Ve věku 27 let v pondělí zemřela slovenská herečka Monika Potokárová. O smutné zprávě informovalo Slovenské národní divadlo (SND). Herečka v současné době patřila k nejobsazovanějším herečkám zdejší činohry. Podle informací slovenského deníku Nový čas spáchala herečka sebevraždu.

"Vedení Slovenského národního divadla přijalo s hlubokým smutkem zprávu o úmrtí přední mladé členky Činohry SND Moniky Potokárové," oznámilo smutnou zprávu na webu divadlo. "Podle informací z blízkého okolí talentované herečky spáchala Monika Potokárová sebevraždu," informoval deník Nový čas.

 

Herečka vystudovala konzervatoř v Bratislavě, navštěvovala také Hudební a taneční fakultu Akademie múzických umění (HAMU) v Praze. Herectví studovala také na Vysoké škole múzických umění (VČMU) v Bratislavě. Členkou Činohry Slovenského národního divadla se stala už v průběhu studií v říjnu 2016.

 

Potokárová byla partnerkou slovenského herce Roberta Rotha, který byl o dvaadvacet let starší. Zasnoubili se teprve letos v březnu.

 

Ještě v sobotu si herečka zahrála v představená Vedlejší účinky, nedávno se objevila také na předávání cen Bílá Vrána, kde zpívala píseň Marty Kubišové. "V Potokárové ztrácí naše kultura a umění jednu z nejtalentovanějších hereček," uvedlo Slovenské národní divadlo.

 

Nedeptejte školáčky! Může to skončit sebevraždou
Sebevražda není řešení! Co dělat, když tě přemáhá touha ukončit svůj život?

Autor: pan Prásk.tv

Diskuze