Václav Vydra
Zdroj: Profimedia
Štěstí v neštěstí

Nehoda během divadelního představení: Václav Vydra spadl po hlavě z dvoumetrových kulis

Herec Václav Vydra (62) vystupoval v sobotu v divadle na Vinohradech, když nečekaně spadl z dvoumetrové kulisy. A pád to byl skutečně hrozivý. Padal totiž přímo po hlavě! Sice se mu naštěstí nic nestalo, ale i tak to má na divadlo po technické stránce zásadní dopad.

6 fotek
Během sobotního představení v divadle na Vinohradech bylo na divadelních prknech o skutečné drama postaráno, když se herec Václav Vydra zřítil přímo po hlavě z dvoumetrových kulis. Kromě toho s sebou strhl i kolegyni Kateřinu Brožovou (50), se kterou zrovna vedl náročný dialog.

Oba herci to ale berou tak, že se až moc položili do dialogu a nedávali dobrý pozor. Nikomu se totiž naštěstí nic nestalo. „Zkoušeli jsme to fakt mnohokrát a ani náznak, že bychom mohli spadnout. No, zřejmě jsme s Katkou na premiéře trochu přidali a bylo to,“ přiznal pro Blesk samotný Vydra.

Jenže deník Blesk zjistil, že ředitel Divadla na Vinohradech Tomáš Töpfer (64) napsal na stránky divadla následující: „Bohužel naše divadelní technika dosloužila a nesmíme ji nadále používat!“ Sice to napsal v souvislosti s jiným představením, které se právě kvůli problémům s technikou ruší, otázkou ale je, jestli toto prohlášení i částečně nesouvisí se sobotní událostí... Divadlo každopádně šlechtí, že své problémy s technikou nezanedbává a snaží se vše řešit a přistupovat k věci zodpovědně.

Autor: bin

Diskuze