Dívka porodila
Zdroj: Profimedia
Je to vůbec možné?

Ve Španělsku porodila 11letá dívka. Ještě větší šok nastal po zjištění, kdo je otcem

13. 2. 2018

Teprve jedenáctiletá holčička, která by si ještě dlouho měla hrát s panenkami, přivedla na svět úplně zdravé miminko! Navíc policie později zjistila, kdo je otcem...

Policie ve španělském městě Murcia vyšetřuje neobvyklý případ. V místní nemocnici teprve jedenáctiletá holčička porodila zcela zdravé děťátko! Rodiče ji přivedli k lékaři s podezřením na velký břišní nádor. V nemocnici se zjistilo, že holčička je těhotná a právě rodí.

Dívka pochází z početné chudé rodiny z města Murcia. Rodiče její zdravotní stav dlouho ignorovali, když ale dívenka několik hodin v kuse plakala a stěžovala si na nesnesitelné bolesti, vzali ji do nemocnice. Tam pak porodila zdravé miminko.

Personál nemocnice celý případ oznámil na policii, která ihned začala pátrat po otci novorozence. A tak přišel další šok! Otcem dítěte je další dítě – bratr děvčátka. Sestru oplodnil v době, kdy mu bylo pouhých 13 let. Anglický deník Mirror oznámil, že případem se sice zabývá policie i sociálka, je však velice málo pravděpodobné, že chlapec bude obviněn z trestného činu.

Autor: Iri

Diskuze