To je síla

ŠOK těsně před Vánoci: Tomáš Plekanec podal žalobu na Lucii Vondráčkovou! Právník řekl víc

Válka mezi Tomášem Plekancem (36) a Lucií Vondráčkovou (38) se stále stupňuje a stupňuje. Po srdceryvném prohlášení hokejisty o tom, že musí on za syny na Vánoce do Kanady, se ozval zpěvaččin právník a šokoval nečekanou informací: Plekanec podal na Vondráčkovou skandální žalobu!

6 fotek
Hokejista Tomáš Plekanec v pátek večer na svém oficiálním facebookovém profilu oznámil fanouškům, že mezi svátky nebude hrát. Vedení Kladna i Komety oznámil, že odjíždí na svátky za syny do Kanady.

„Je to neprofesionální, ale nejsem jen hokejista, jsem taky táta. Vím, že to není standardní
chování profesionálního hráče, ale nemohu jinak. Vánoční svátky chci strávit se svými syny. A
když nemohou přijet ani na prázdniny do Česka, letím já za nimi,“ napsal Plekanec na svoji zeď a odezva na sebe nenechala dlouho čekat.

Lucii a jejího advokáta Petra Machálka pravděpodobně tohle vyjádření pěkně rozzuřilo, a tak v sobotu ráno zveřejnili vyjádření, kde je upřesněno, proč vlastně synové nemohou do Česka a letí Plekanec za nimi. Vše je podle těchto slov trochu (hodně) jinak.

„Ve svém srdceryvném prohlášení o vynucené cestě za dětmi se pan Tomáš Plekanec jaksi zapomněl zmínit o tom, ze on sám jakoukoliv cestu svých dětí znemožnil. Podal skandální a nesmyslnou žalobu na vlastní ženu u mezinárodního dvora v Haagu s tím, že měla unést své syny! Přestože to byl právě pan Plekanec, který už podruhé od svých dětí odjel za svou novou známostí. Na základě této žaloby pana Plekance byly oběma dětem odebrány pasy a byl jim znemožněn odlet jak na zimní prázdniny tak případně do ČR,“ uvedl advokát Michálek.

Autor: bin

Diskuze