Princ William - 1
Zdroj: Instagram
Doslova koukal!

ŠOK pro Williama na návštěvě v Jordánsku: Místní princ si pro něj nachystal nečekané překvapení!

Pětidenní cesta po Blízkém východě začala pro prince Williama (36) v Jordánsku. Tam ale britského monarchu zaskočili skoro hned na letišti. Místo povinností pro něj na začátek přichystali velké překvapení!

5 fotek
Jako úplně první zástupce britské monarchie navštíví William Izrael i palestinské území. Pětidenní neobvyklá cesta pro něj ale začala tak, jak by mnozí v životě netipli. Nejspíše to nenapadlo v těch nejdivočejších snech ani jeho samotného.

Když totiž Williama přivítal na letišti v Ammánu jordánský princ Husajn (23) a oficiálně ho přivítal, oznámil mu, že má pro něj takovou malou pozornost. Princ Husajn totiž věděl, že je William předsedou anglické Fotbalové asociace a nemohl kvůli cestě sledovat přímý přenos Anglie s Panamou. A tak mu pustil zápas alespoň ze záznamu!

Když totiž dorazil William na letiště, prosil podle informací deníku Daily Mail novináře, aby mu rozhodně neříkali výsledek tohoto napínaného zápasu. A tak je jisté, že mu Husajn udělal pro začátek obrovskou radost a nejspíš si u britského vévody pořádně šplhnul!

Autor: bin

Diskuze