Anne Hathaway - 3
Zdroj: Instagram/YouTube/Facebook
Ale ne...

ŠOK PRO FANOUŠKY: Třetí díl Deníku princezny v ohrožení! Pokračování možná vůbec nebude

Před pár dny oslavil slavný příběh Deník princezny patnáctileté výročí. Herečka Anne Hathaway (33) dostala obrovské množství vzkazů od fanoušků, kteří psali o tom, jak se těší na třetí díl. Jenže ouha, on možná vůbec nebude!

10 fotek
Herečka Anne Hathaway se proslavila v roli princezny Miy Thermopolis v pohádkovém filmu Deník princezny. Po velkém úspěchu prvního dílu se dokonce natočilo i pokračování, ve kterém krásná Mia našla pravou lásku. A protože fanoušci stále neměli dost, producenti se rozhodli, že natočí i třetí díl.

"Pro všechny fanoušky, kteří milovali Miu, Louie, Lilie, Joea, Michaela a samozřejmě královnu Clarisse, děkuji z celého srdce!" napsala herečka na sociální síti. Jenže nic není tak růžové, jak se zdálo.

Miu mohla ztvárnit ve třetím díle pouze Anne, která v té době ovšem otěhotněla. Ale dohodla se na natáčení pár měsíců po porodu. Krásná herečka se celkem nedávno stala pyšnou maminkou syna Jonathana, jenže vidina na další osudy princezny Miy je zdá se v troskách. Vypadá to, že se Anne chce naplno věnovat mateřství, a účinkování v Deníku princezny 3 si zřejmě rozmyslela. A tak lze jen doufat, že třeba ještě změní názor...

Autor: lor

Diskuze