Kobra 11 - XVII. série - 28
Zdroj: TV Nova
Prásk.tv

Velké změny v Kobře 11: Po Semirově boku bude poprvé žena! FOTO

Fanoušky populárního německého seriálu Kobra 11 čekají velké směny. Na začátku tohoto roku se totiž rozhodl ze seriálu odejít herec Daniel Roesner, který od roku 2016 ztvárňuje komisaře Paula Rennera, partnera legendárního Semira Gerkhana. Tvůrci seriálu nyní oznámili, že od příštího roku uvidíme po Semirově boku poprvé ženu.

Informaci o tom, že v nejnovější sérii Kobry 11 uvidíme jako Semirovu partnerku ženu, zveřejnila ve středu televizní stanice RTL, která v německu seriál vysílá. Této role se zhostí 30letá herečka Pia Stutzestein, která začala poprvé natáčet v tomto týdnu. 

 

Z práce na seriálu je prý nadšená. "Znám Kobru 11 od mého dětství, takže mám o to větší radost, že jsem jeho součástí. Konečně můžu dokázat, že i ženy mohou být akční," prozradila pro stanici RTL.

 

 

Německá televize si od nové ženské hrdinky slibuje zvýšení sledovanosti. V posledním období totiž sledovanost u našich západních sousedů každým rokem klesá. 

 

"S tvůrci jsme se o kamarádce v týmu bavili už několik let, takže teď je konečně ten pravý čas na ženskou partnerku," nechal se slyšet herec Erdogan Atalay, který už téměř čtvrt století ztvárňuje nezničitelného Semira.

 

Populární seriál Kobra 11 můžete sledovat každý den odpoledne na Nova Action.

 

 

Autor: TN.cz

Diskuze