Pink - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Vtipná historka

ŠOK: Pink po letech prozradila, jak vznikla její přezdívka. Souvisí to s jejím přirozením!

Alecia Beth Moore. Pod tímto jménem zná Pink málokdo. Jak ale vznikl pseudonym, pod kterým už dlouhá léta vystupuje po celém světě? Souvisí to s tím nejintimnějším místem...

6 fotek
Zpěvačka Pink (38) byla zvláště v letech minulých jednou z nejvýraznějších popových zpěvaček světa. Kdo nezná Pink, jako by neexistoval. Zajímavé ale je, že málokdo by si pod její tváří vybavil zároveň i občanské jméno této dračice a dnes i vdané matky dvou dětí. Jak Alecia Beth Moore přišla k pseudonymu Pink?

Člověka by nejspíš na první dobrou nejdříve napadlo si pod slovem pink, které v překladu znamená růžovou barvu, představit něco sladkého, dětského, roztomilého... Tak to ale není, opravdu se nejedná o přezdívku z dětství či cokoliv podobně nevinného. Každý musí uznat, že to by k téhledrsné pop-rockové hvězdě ani nesedělo. Za známou přezdívkou totiž stojí její genitálie!

„Lidé si stěžují na moji přezdívku už dlouho. Mně to nevadí, už jen kvůli skutečnému významu mého jména. Je totiž dost nevhodný. Kdysi dávno můj nejlepší kamarád nikdy neviděl vagínu bílé holky, takže mě požádal, jestli bych mu ji neukázala. Tak jsem to udělala a on povídá: Je růžová! Od té doby mi začal říkat Mr. Pink,“ přiznala zpěvačka podle serveru iol.co.za.

Pink zpytuje svědomí: Kvůli drogám jsem málem zemřela
Celebrity si změnily jména kvůli slávě

Autor: bin

Diskuze