Helena Houdová - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Noční můra

Modelka Helena Houdová byla v dětství sexuálně zneužívaná! Popsala detaily

Přes třicet let o svém trápení mlčela, teď se rozhodla promluvit! Modelka Helena Houdová (37) prozradila hrozné tajemství ze svého dětství – jako malá holčička byla sexuálně zneužita a obtěžování pokračovalo i v pubertě.

6 fotek
„Jako dítě jsem byla sexuálně zneužita. Jako teenager jsem byla sexuálně obtěžována muži. Byla jsem využita jen tak pro něčí potěšení už jako dospělá žena, i když jsem řekla NE. Na ulici mě chytali za různé části těla bez mého svolení, přes zadek mě pláclo tolik cizích mužů, že to ani nejde spočítat. Pořád dokola někdo využíval mého těla a mé mysli,“ píše Helena Houdová na sociální síť.

Modelka prohlásila, že svou zpovědí ze sebe rozhodně nechce udělat oběť, její cíl je mnohém vznešenější – chce totiž dodat sílu všem, kdo zažil něco podobného. Tvrdí, že je potřeba postavit se svým nočním můrám, naučit se sám sebe přijmout a milovat.

„Trvalo mi dlouho, než jsem přestala cítit vinu, stud a přestala pochybovat o sobě a svém těle. Chci, aby se mé já stalo silnější. Miluji své tělo a odpustila jsem jim, odpustila jsem sobě, což mi trvalo hrůzných třiatřicet let, kdy jsem si hojila tyto rány,“ dodává modelka.

Je přesvědčenou vegankou, snaží se přejít na zcela syrovou stravu a i své děti vychovává podle své vlastní filozofie splynutí s přírodou.

Autor: Iri

Diskuze