Dara Rolins - 1
Zdroj: youtube.com, facebook.com
To je něco

ŠOK: Dara Rolins prošla radikální proměnou. Takhle jste ji zaručeně ještě neviděli!

Dara Rolins (44) se ukázala tak, jak ji nikdo nikdy ještě neviděl. Změnila nejen barvu vlasů, ale i střih a mnoho dalších věcí. To budete koukat!

6 fotek
Dara Rolins vydala 23. října nový videoklip k písni Zákon. Během videoklipu zpěvačka vystřídala mnoho kostýmů, krátké i dlouhé různobarevné paruky nebo barevné kontaktní čočky. V některých převlecích byste ji nepoznali ani náhodou.

Extravagance jí však sluší. Že by inspirace od populárních amerických nebo asijských popových div, které se nejen ve videích, ale i na podiích, takto „vystajlované“ objevují často? Katy Perry, Gaga, Jolin Tsai nebo CL by jí daly určitě palec nahoru!

Hudební video je i pastvou pro mužské oči. Dara se v něm totiž kroutí na gauči anebo u okna jen ve spodním prádle. Tyhle sexy křivky by 44leté zpěvačce mohly leckteré mladší dámy závidět.

Videoklip se Daře povedl. Fanoušci jásají. Podle mnohých je na světové úrovni a Dara se jim v něm velmi líbí. Tato pozitivní slova slovenskou popovou divu velmi těší. Na sociálních sítích svým fanouškům vzkázala: „Těším se z každého pozitivního komentu, reakce, článku. Dělám to už „sto let“, ale radovat se z momentů, kdy mi složíte kompliment či pochvalu, jsem nikdy nepřestala.“

Autor: mk

Diskuze