Bára Poláková - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Jiná nafrněná

ŠOKUJÍCÍ FOTO: Bára Poláková se změnila k nepoznání! Co se jí stalo?

Zpěvačku a herečku Báru Polákovou (34) jsme doposud znali jako půvabnou dlouhovlásku se špinavě blond kšticí. Teď ale svůj vzhled radikálně změnila! Proč?

5 fotek
Umělkyně Bára Poláková byla vždy velice extravagantní – ve své tvorbě jde často proti zavedeným pravidlům, na veřejnosti se vždy chovala velice svérázně a svérázná je i v osobním životě: pro své dcery totiž vybrala dost netradiční jména – starší se jmenuje Ronja (2) a mladší Rika (8 měsíců). Nyní se rozhodla pro další výstřední kousek – radikálně změnila svůj vzhled. Nejdříve změnila barvu vlasů ze špinavé blond na platinovou.

Platinové lokny jí ale dlouho nevydržely – ve svém novém klipu k písni Po válce si je zpěvačka sama ostříhala. Do své práce vždy jde naplno a proto byla odhodlaná obětovat i vlastní vlasy. Nejvíce frustrující bylo to, že na to měla (pochopitelně) pouze jeden záběr, takže vše muselo klapnout hned napoprvé!

Podle zpěvačky si měla v klipu změnit, a tak ji napadlo, že to udělá přímo v záběru. Po vlastnoručním ostříhání jí na hlavě vznikl poměrně zvláštní sestřih, díky kterému začala být hodně podobná americké zpěvačce P!nk (38). Později se však rozhodla svěřit se do rukou odborníku a nechala si účes zarovnat od profesionálního kadeřníka.

Avšak stříhání vlasů nebylo pro zpěváčku tím nejtěžším úkolem. Děj videoklipu se totiž odvíjí pozpátku, a tak se zpěvačka musela naučit celý text naopak. Zpěváčka tvrdí, že když se písnička zahraje pozpátku, úplně se jí změní rytmus. Zároveň přiznala, že nejnáročnější pro ni bylo zapamatovat si pauzy mezi slovy.

A jaký je výsledek? To můžete posoudit sami!

Autor: Iri

Diskuze