Kamil Čontofalský
Zdroj: Profimedia
Nejhorší chvíle v životě

ŠOK A BEZNADĚJ brankáře Čontofalského, který tragicky přišel o syna ( †3): Zdrcující slova!

Bývalý slovenský brankář pražské Slavie Kamil Čontofalský prožívá ty nejtěžší chvíle v životě. Minulou neděli tragicky zemřel jeho teprve tříletý syn. Fotbalista smrt malého Kamila nese samozřejmě velmi těžce...

5 fotek
Bývalý brankář Kamil Čontofalský byl minulou neděli doma s rodinou na zahradě jejich domu v Říčanech u Prahy. Vypadalo to jako běžný a pohodový víkendový den. Jenže stačilo málo a tento den se proměnil v noční můru, na kterou by do smrti nezapomněl žádný rodič. Čontofalskému se v bazénu utopil syn!

Stačila chvíle nepozornosti a malý Kamil spadl do bazénu. A protože nebyl na místě v ten okamžik nikdo, kdo by mu pomohl, dopadl tento den obrovskou tragédií. I přes pomoc a resuscitaci záchranářů se chlapečka nepodařilo oživit.

Fotbalistova rodina tam prožívá to, co nechce zažít žádný rodič. Smíření se se smrtí vlastního dítěte... Jestli je něco takového vůbec možné. Spíš ne. Obrovský smutek byl znát i z fotbalistových slov, která mu v těchto těžkých chvílích spíše chybí. „Momentálně se cítím strašně. Není mi vůbec dobře. Nezlobte se, prosím, ale nebudu se k tomu momentálně vůbec vyjadřovat. Děkuji za pochopení,“ sdělil Čontofalský serveru Šport24.sk. Celá smutná událost bude završena v pondělí, kdy rodina přichystala chlapečkovi poslední rozloučení.

Autor: bin

Diskuze