TVOJE TVÁŘ - Vojta Drahokoupil jako sexy žena - 1
Zdroj: TV Nova
WOW

Sobotní Tvoje tvář: Vojta Drahokoupil se představí jako sexy žena! FOTO

Tvoje tvář má známý hlas pokračuje už v sobotu večer čtvrtou epizodou. Na diváky opět čeká osm skvělých proměn v podání osmi statečných osobnostní.

6 fotek
Náročná proměna tentokrát čeká na muzikanta Vojtu Drahokoupila. Promění se totiž v ženu, ale navíc bude muset předvést dokonalé taneční vystoupení. Divákům se představí jako zpěvačka Ciara s hitem Level Up.

„Je to peklo, co budu muset zvládnout. Když jsem uviděl ten klip poprvé, tu choreografii, krásu Ciary, jak rychle zpívá, tak mi bylo jasné, že je nereálné to napodobit. Říkal jsem si, že textově to bude lehké, ale nebylo. I když v jedné části písničky nejdou vyslovit slova, musím zároveň se zpěvem zvládnout to šílené tempo tanečních kreací,“ říká Vojta Drahokoupil.

Kromě Vojty Drahokoupila diváci uvidí Jitku Schneiderovou, Jana Révaie, Roberta Jaškówa, Patrika Děrgela, Terezu Maškovou, Michaelu Badinkovou a Evu Burešovou, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby, a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

Tvoje tvář má známý hlas už v sobotu od 20:15 na Nově.

Autor: mk

Diskuze