Bezdomovci - 1
Zdroj: facebook.com
Krásné gesto

Zaplatili 700 tisíc za svatební hostinu, a nikoho z rodiny nepozvali. Neuhádnete, co s jídlem udělali!

Sarah Cummins se svým snoubencem měli v plánu uspořádat obrovskou svatbu. Jenom hostina je vyšla na skoro tři čtvrtě milionu. Z toho ale sešlo a jídlo bylo zaplacené. Co se s ním rozhodli udělat?

7 fotek
Američanka Sarah Cummins by mohla jít příkladem spousty lidem. Spolu se svým tehdy snoubencem plánovali svatbu. Jenže z veselky nějak sešlo, a tak museli vše rušit na poslední chvíli. Jenže svatební hostina už byla zaplacená a nebylo možné ji odvolat. Jak to vyřešili?

Za posvatební radovánky a obžerství zaplatil teď už bývalý Sarah snoubenec v přepočtu téměř 700 tisíc korun a to je pořádná částka na to, aby mohla jen tak propadnout. Sarah tedy přemýšlela, jak si užít hostinu i bez svatby. Až dostala dokonalý nápad. Věnuje ji charitě! Na hostinu pro 170 lidí pozvala bezdomovce z místního centra.

Ti byli ve dvou autobusech dovezeni ažna místo konání, kde si pochutnali na jídle, o kterém si mohou obvykle nechat jen zdát. Na menu byly takové dobroty jako je kozí sýr, perlička a další gurmánské zážitky. Jako sladkou tečku na závěr dostali chudí lidé bez domova svatební dort. Tímto ale nekončí! Sarah a její snoubenec inspirovali ostatní v okolí a bezdomovci si tak kromě zážitku a plných žaludků přišli i na nové oblečení a další běžné předměty, které dennodenně používá každý normální člověk. Krásné gesto, které může inspirovat další, co chtějí pomáhat druhým!

Inspirující seznam: 5 nejbohatších sympaťáků světa se zlatým srdcem
TEST: Jsi ochotná pomáhat?

Autor: bin

Diskuze