Dominika Myslivcová
Zdroj: Instagram, Dominika Myslivcová
Dobrý den, špeky ven

Snědla moc burgerů? Dominika Myslivcová nezadržitelně tloustne a tady je důkaz

Dominika Myslivcová (24) cestuje moc ráda. Momentálně je na dovolené v Thajsku, ale s kým tam tráví čas, prozradit nehodlá. Pokud si chce svého milého udržet, měla by se začít snažit. Na dokonalých snímcích jí totiž sem tam něco přetéká.

9 fotek
Nemohla se dočkat parného léta, a tak odletěla do Thajska. Dominika Myslivcová se v titěrných plavečkách ukazuje ráda, ale možná by to chtělo plavky už o velikost větší. Z těch současných jí totiž přetéká bříško.

“Tak 20kg nadváhy,“ neodpustil si komentář jeden z fanoušků, který naznačuje, že by Dominika měla zhubnout. Důkazem jejího přibírání jsou fotky se starším datem, kde je Dominika jako lunt. Na těch novějších se snaží zakrývat si bříško zábradlím u bazénu. "Pusť to břicho, ať je vidět realita," zní další komentář.

Přesto, že se na jedné z fotografií snažila Dominika vyfotit z dálky a z výšky, váhu jí to dle poznámek příznivců neubralo. Ona si z toho ale zjevně nic nedělá a informuje veřejnost, jak moc si pobyt užívá.

„Šli jsme se odreagovat na masáž. A místo masérky mě přijde masírovat transvestita? No mám dost, tady fakt nevíte co a koho čekat,” vypráví o Bangkoku. Příští zastávka je Ko Samui. Dostane veřejnost další nálož fotek v plavkách nebo už ne?

Čokolády se nemusíte vzdávat ani při hubnutí. Budete zdravější!
Jak se z hubnutí nezbláznit?

Autor: Han

Diskuze