Jakub Zedníček
Zdroj: Profimedia
Rána osudu

SMUTNÝ VZKAZ Pavla Zedníčka ke smrti synovce Jakuba (†27): Tragédie ho vážně poznamenala!

Oblíbený herec a moderátor Pavel Zedníček přišel začátkem tohoto roku o svého synovce Jakuba, který zemřel po tragické nehodě na dálnici. Co k tragédii vzkázal?

4 fotky
Mladý a nadějný herec Městského divadla Brno Jakub Zedníček měl slavnějšího strýce Pavla Zedníčka. Ten teď za synovce truchlí na vzdálené Floridě, kam odjel spolu se svou manželkou Hankou (54) oslavit první výročí svatby.

Jejich americký dovolenkový sen se však rozplynul ve chvíli, kdy se Pavel dozvěděl zdrcující zprávu o smrti svého synovce, který byl pro něj jako jeho vlastní dítě, které nikdy neměl. O tragédii je pro něj proto velmi těžké jakkoliv mluvit. „Za naši rodinu děkuju za projevy soustrasti, víc nyní nedokážu říct,“ vzkázal přes Blesk zničený moderátor.

Pavel Zedníček by se rád vrátil co nejdříve domů, aby se stihl rozloučit s milovaným synovcem a být oporou Jakubově matce Dagmar. Letenky jsou ale na všechny lety do České republiky vyprodané, a tak je zatím v kontaktu s rodinou pouze na dálku. Smrt mladého herce ochromila nejen jeho rodinu, ale i kolegy v divadle a spoustu dalších, kteří ho kdy znali. Jakub v noci 1. ledna krátce po půlnoci havaroval na dálnici D1. Když vylezl z havarovaného auta, smetla ho v protisměru dodávka. Svým zraněním na místě podlehl. Poslední rozloučení se bude konat v Městském divadle Brno dne 11. ledna v 11 hodin.
 

Autor: bin

Diskuze