Jade Rees
Zdroj: facebook.com
Tak mladá...

TRAGICKÝ PŘÍBĚH SINGLE MATKY: Rozhodla se pro potrat. Pak ale dostala horší nápad!

Být svobodnou matkou není lehké. Své si prožila i Jade Rees, jednadvacetiletá svobodná matka z Velké Británie. Proč spáchala sebevraždu jen pár týdnu po potratu?

Život se s mladičkou Jade Rees opravdu nemazlil. Od 14 let trpěla depresemi a poruchou příjmu potravy. V 19 letech poprvé otěhotněla s přítelem, který se s ní rozešel už ve třetím měsíci těhotenství. Jade se s tím podle zpráv ze svého blízkého okolí brzy vyrovnala a na roli svobodné matky si zvykla.

Jenže to by se historie nesměla znovu opakovat! Na počátku minulého roku se zamilovala a následně počala druhé dítě. Vztah vydržel pouhých pět měsíců a otec dítěte odešel za jinou ženou. To už Jade psychicky neunesla. Rozhodla se, že podstoupí potrat.

V říjnu minulého roku se pokusila předávkovat prášky na spaní, a to jen pár týdnů před plánovaným potratem. Její rodiče ji však včas našli a dovezli do nemocnice, kde jí doktoři zachránili život.

Celá rodina si myslela, že má to nejhorší za sebou. Obrovský šok přišel jen týden po tom, co se vrátila domů z nemocnice po potratu. V noci na 4. října se jí sebevražda bohužel povedla. Tělo Jade a dopis na rozloučenou našla její matka. Před tím, než se oběsila, poslouchala píseň od Eda Sheerena – Small Bump. Písnička pojednává o tom, jak těžké je vyrovnat se s potratem.

Po Jade zbyl dvouletý syn, který to tak v životě nebude mít rozhodně lehké. A to vše kvůli nešťastné lásce...

Autor: Prásk! vsa

Diskuze