Katie Piper - 6
Zdroj: Profimedia / instagram
Je to bojovnice

Smutný příběh: Modelku zohyzdil přítel kyselinou! Přežila, ale osud jí dal další ránu.

Bývala žádanou modelkou. Pak ji šílený expřítel zohyzdil kyselinou a málem ji při tom zabil. Katie Piper (31) přežila a vstala ze dna. Ale život se jí převrátil vzhůru nohama.

5 fotek
Téměř sedm let po děsivém útoku se statečná Katie postavila na nohy. Na smutnou minulost chce zapomenout, a tak se snaží žít normálním životem. S tím jí pomáhá nový přítel, který o ni pečuje s láskou a dělá všechno pro to, aby byla šťastná.

Zamilovaný pár se před koncem roku zasnoubil a vychovává dceru Belle Elizabeth, které je teprve rok. Oba toužili po druhém dítěti, ale Katie si vyslechla krutý verdikt lékařů. Kvůli zdravotním komplikacím způsobeným kyselinovým útokem, už není schopná otěhotnět.

„Mám problém s jícnem. Když něco sním, zasekne se mi to v krku a začnu se dusit, protože jsem polkla trochu té kyseliny, co na mě vylili, a poleptala si hrdlo," promluvila otevřeně o bolestné zprávě v rozhovoru pro deník Daily Mirror.

Ale Katie je bojovnice, a myšlenky na další dítě se nechce vzdát. Když nemůže mít vlastní, zvažuje alespoň adopci sirotka z charitativního projektu. "Je tam mnoho dětí s popáleninami, které jejich rodiče opustili, a já bych se ráda někoho takového ujala."

Autor: lor

Diskuze