Isabella Barrett
Zdroj: Instagram
Aká matka taká Katka

SMUTNÝ POHLED NA MALOU MILIONÁŘKU: Tohle stvoření z ní udělala sobecká matka!

Teprve devítiletá holčička z Ameriky je důkazem toho, co se z dítěte může stát, když rodiče myslí jen na krásu a peníze. Připravili tak holčičku o celé dětství.

12 fotek
Isabella Barrett. Toto jméno hrdě nosí teprve devítiletá dívka, která je milionářkou a žije natolik luxusní život, jaký si ani Leoš Mareš neumí představit. Její kariéra začala po vzoru maminky, a to soutěží krásy pro malé holčičky, která je již delší dobu velmi kritizována. V první soutěži se objevila již jako batole, jelikož mamince to přišlo jako to nejlepší, co pro svou dceru může udělat.

Načančaná holčička za pomoci maminky Susan dokonce po soutěži vybudovala vlastní módní značku Glitzy Girl. V současnosti má už značky dvě a vydělává miliony dolarů. Její snobství ale překračuje všechny meze – když totiž vejde do obchodu a chce nakupovat, musejí ho zavřít, aby měla klid jen pro sebe. No, je tohle vůbec u dítěte normální?

Isabella se nyní zkouší prosadit i jako zpěvačka. Ve videoklipu, který je velmi úspěšný, je však zmalovaná jako panenka Barbie a člověk nestačí zírat. Dívka, a především její maminka, jsou tak veřejností velmi kritizovány za to, že dívka nemá žádné dětství a hodnoty. Co také může z takové dívky vyrůst? Nebo máte snad jiný názor?

Autor: niž

Diskuze