Chudák holka

SMUTNÝ NÁVRAT: Veronika Kopřivová opouští svůj americký sen! Co ji čeká v Čechách?

Jaromír Jágr se vrací do domoviny a sním nikdo jiný než jeho láska Veronika Kopřivová. Ta musela opustit luxus za velkou louží a vrací se zpátky do Čech. Co slavný pár tady čeká?

Hokejový bůh Jaromír Jágr je doma - v Čechách! pro jeho vyvolenou Veroniku Kopřivovou to znamená i konec pohádkové zimy v Calgary nebo válení se na pláži na Floridě. Ta si teď bude muset zvyknout v městě oceli - Kladně, kde svěží mořský vzduch rozhodně jen tak neucítí. V bídě žít ale rozhodně nebude.

Kladnu se vrací jejich král a už nezbývá, než vyřídit potřebné náležitosti k tomu, aby Jaromír už v sobotu mohl nastoupit v prvním zápase. Jardu tu tedy máme, ale co Verunka? Ta má ráda slunce, pláže, teplo a je výborná v disciplíně - "válení se u bazénu" a poctivém natáčení videí o všem, co je s touto náročnou disciplínou spjato!

Pojďme se na to podívat takhle - Verča určitě strádat nebude a luxus, který měla na Floridě nebo v Calgary bude mít i tady - jen ty fotky už asi nebudou vypadat tak luxusně! Jak si žili doteď a co čeká slavný páreček nyní? Více uvidíte v následujícím videu!
 

Autor: bin

Diskuze