Magdalena Żuk
Zdroj: facebook.com
Stále záhadné

SMUTNÝ KONEC: Na co v Egyptě zemřela krásná Magda (†27)? Lékaři odhalili pitevní zprávu!

Případ záhadné smrti krásné Polky obletěl celý svět. Teď už je ale konečně jisté, jak Magda zemřela! Lékaři promluvili.

Začátkem května ochromila svět zpráva o krásné dívce Magdě Żuk. Ta sama odjela do egyptského letoviska Hurghada a živá se už odtamtud nikdy nevrátila. Cesta na dovolenou pro mladou Polku byla tou poslední. Po pár dnech se Magdě nikdo z rodiny nemohl dovolat a v ten moment bylo jasné, že se něco děje.

Díky cestovní agentuře se nakonec jejímu příteli Markusovi podařilo s dívkou spojit. Ve videohovoru vypadala zmateně, vystrašeně a nebyla schopná normálně mluvit. Prosila jen o pomoc a chtěla z Egypta pryč. Nakonec ale byla převezena do egyptské nemocnice, právě kvůli špatnému psychickému stavu.Dva dny na to v nemocnici za záhadných okolností zemřela.

Egyptské úřady podaly zprávu o tom, že dívka zemřela vlastní vinou. Měla spáchat sebevraždu skokem z druhého patra. Podivní případ, ve kterém na povrch vyplouvaly postupně další podivné důkazy a teď přišla konečně konkrétní výpověď ze druhé pitvy egyptských lékařů. Magda si skokem z okna poškodila plíce, udělala se jí v nich krevní sraženina a udusila se. Ovšem další okolnosti nešťastné události jsou stále v šetření a čeká se, co na to řeknou lékaři v Polsku.

Autor: bin

Diskuze