Michael Schumacher
Zdroj: profimedia.cz
Michael Schumacher
Je naděje?

SMUTNÉ ZPRÁVY: Michael Schumacher je na tom den ode dne hůř! Jeho zdravotní stav se stále zhoršuje

Zdravotní stav slavného závodníka formule 1 Michaela Schumachera (47) se podle nejnovějších informací nelepší. Rodině tak zbývá jediná naděje...

7 fotek
Už je to bezmála tři roky, co sedminásobný mistr světa formule 1 Michael Schumacher utrpěl na dovolené v Alpách vážné zranění hlavy. Nešťastná nehoda během rodinného lyžování změnila život nejen jemu a celé rodině, ale hluboce zasáhla i celý svět, který ho jako nejúspěšnejšího pilota v historii automobilových závodů, miloval.

Získat pak informace o Schumacherově zdravotním stavu, nebylo nikdy snadné. Jeho rodina si soukromí přísně chrání a informační embargo je tak těžké nějak prolomit a dozvědět se o slavném závodníkovi něco nového. Nyní se ale k jeho stavu vyjádřil pro britský server Express.uk bývalý šéf marketingu společnosti Mercedes, Gerd Krämer: "Michael už se na veřejnosti nikdy neukáže. Zázraky se bohužel nedějí a jeho stav se stále zhoršuje."

Schumacherova mluvčí Sabine Kehmová sice média ujišťuje, že Michael dělá ve své léčbě pokroky, ale pravda není tak růžová, jak by se mohlo zdát. Situace kolem automobilového závodníka je stále poměrně beznadějná. Nemá tím pádem smysl dávat fanouškům falešné naděje, že bude Michael někdy ještě plně zdráv. Podle neověřených informací se bývalá hvězda formule 1 nemůže hýbat a ani mluvit. Okolí sice vnímá, ale zpětná reakce je velmi nepatrná. Michael a jeho rodina jsou však věřícími, a tak mají ještě jednu naději - víru v Boha.

Díky příznivé finanční situaci je o něj ale postaráno nejlépe, jak jen to je možné. V rezidenci na břehu Ženevského jezera, kde žije se svojí rodinou, se o něj plně stará patnáctičlený lékařský tým uznávaných expertů. Schumacherova léčba tak vyjde na neuvěřitelných 2,5 milionu korun týdně. Nezbývá než doufat, že to bude něco platné a Michaelovi fandit, aby bojoval statečně dál!

ČTĚTE TAKÉ:

Řidič vystoupil při nehodě z auta. Smetl ho projíždějící autobus

Autor: bin

Diskuze