Smutné ale krásné

Muži objevili nádor na mozku. Jeho těhotná žena mu splnila poslední přání! Tohle VIDEO vás dostane

Cagney Wenkov se těšil na narození svého potomka. Kvůli zákeřné nemoci však nevěděl, jestli syna ještě vůbec uvidí. Jeho žena mu však splnila jeho jediné, poslední přání i přes jeho velké utrpení. Podívejte se na dojemné video!

Tomuto mladému muži byla diagnostikována čtvrtá fáze glioblastomy. Tím se rozumí nejčastější a nejmalignější tumor mozku. Pacienti umírají většinou do tří měsíců. Léčení pacienti se dožívají dvanácti měsíců a ve vzácných případech až pěti let. Obvykle postihuje osoby mezi 45-75 lety. Cagney měl tu smůlu, že ho postihla už v tak nízkém věku.

Při životě ho udržovalo vědomí, že s přítelkyní čekají miminko a toužil ho aspoň jednou spatřit. To se mělo narodit v období jeho poslední operace.  Zprávu, že přichází na svět, sdělila muži jeho matka. Ten neváhal a v obrovských bolestech se nechal na transportním lůžku přepravit za nastávající matkou a ženou, která mu porodí prvního a naneštěstí i posledního potomka.

Cagney byl po celou dobu porodu přítelkyni velkou oporou a neubránil se slzám dojetí. Stejné okamžiky štěstí prožívala i jeho matka, která mu stála po boku a sledovala příchod svého vnoučete na svět. Děťátko se narodilo zdravé a Cagneymu se splnil sen. Syna si pochoval a sebral i sílu, aby mu přestřihl pupeční šňůru. Syn dostal jméno Levon.

Všichni už tuší, že spolu moc dlouho, nezůstanou. Snad se jim podaří prožít ještě několik šťastných chvil, než novopečený tatínek nadobro odejde na onen svět...

Autor: Beat

Diskuze