Iva z výměny
Zdroj: TV Nova
Bude lépe...

SMUTNÉ VÁNOCE Ivy (17) z Výměny manželek: Nátlak, výhružky a sebevražda!

Iva a Marian z Výměny manželek si od doby, co je zná celá republika, procházeli peklem. A to hlavně kvůli jejich obrovskému věkovému rozdílu. Není pro to bohužel divu, že taková situace může člověka dohnat i k tomu nejhoršímu...

6 fotek
Na začátku září tohoto roku ochromil celé Česko příběh sedmnáctileté Ivy a o 28 let staršího Mariana, kteří spolu mají dvouletou holčičku Dominiku. Od té doby se totiž lidé začali hromadně bouřit a napadat rodinu nejen kvůli údajné pedofilii, ale i kvůli výchově malého dítěte.

„Otevřel jsem Facebook a tam se na mě sesypaly zprávy, kdy mi někdo vyhrožuje smrtí, že mě podřízne. Někdo jiný zase psal, že jsem pedofil. Nevím, kdy tohle skončí. Přemýšlel jsem, že se oběsím… Do toho mě chtějí nejspíše lidé dohnat,“ popsal pro Extra.cz hrozivou situaci zoufalý Marian. Iva je ale podruhé těhotná, a tak je vidina dalšího dítěte to, co nešťastného muže stále drží při životě.

Ivě bude brzy konečně 18 let, a tak rodina doufá, že lidem konečně sklapne a nechají je v klidu žít. Když se Marian s Ivou seznámil, čekal až do jejích patnácti, aby se s ní mohl intimně sblížit. Právě proto nechápe, jak ho lidé mohou obviňovat z pedofilie. Iva navíc měla pohlavní styk ještě předtím, než se s Marianem vůbec poznala... Tak snad už nechtěný zájem brzy ustane a rodina si teď bude moct užít Vánoce v klidu a míru, jak se patří!
 

Autor: bin

Diskuze