Žena kojila v letadle
Zdroj: YouTube.com
Nelidský přístup

SMUTNÉ: Matka kojila v letadle své dvouleté dítě. Letuška zareagovala nesmírně krutě! VIDEO

Žena seděla na letu do New Yorku, když začala kojit dítě. Netušila ale, co tím způsobí! Letuška se zachovala opravdu krutě...

Mei Rui měla naplánováno letět do NYC i se svým dítětem. Jenže bohužel nedoletěli. Když nastoupila do letadla, chtěla ještě před odletem dítě nakrmit. Jenže to se bohužel nepovedlo. Za chvíli ji totiž uviděla letuška a začala to šíleně řešit.

Letuška nejdříve ženu požádala o to, aby s kojením přestala a položila dítě na sedačku vedle sebe. Jenže ta to odmítla s tím, aby jí ještě chvíli nechala. „Požádala jsem je o pár minut, protože kdyby se malý vzbudil, velmi by plakal. Dokonce jsem jim slíbila, že až letadlo vzlétne, s kojením přestanu,“ vypověděla zoufalá matka pro deník Washington Post.

Bohužel ale byla letuškou vyzvána, aby přestala kojit hned. Jenže se stalo to, co Mei očekávala. Dítě začalo usedavě plakat. Netrvalo dlouho a posádka ji vyvedla i s dítětem z letadla s tím, že porušuje pravidla. Nikdo jí ale neřekl, co udělala špatně. Žena je nyní pohoršena, jak s ní zaměstnanci letu zacházeli. Na sociální síti se pak omlouvala všem, co v letadle byli u incidentu přítomni. Je ale stále přesvědčená, že kdyby jí letuška nechala pár minut na dokojení, nemuselo to takhle dopadnout... Jeden z cestujících celou situaci zachytil na VIDEO!

Autor: bin

Diskuze