Tomáš Klus
Zdroj: Profimedia
To je život...

SMUTNÁ ZPRÁVA pro Tomáše Kluse: Smrt nečekaně zasáhla! Osamělé ženě stihl splnit jedno velké přání

Zpěvák a herec Tomáš Klus (30) odletěl s rodinou po Vánocích na dovolenou. To ale netušil, že se po svém návratu už nikdy nesetká s osobou, kterou krátce před Štědrým dnem navštívil a splnil jí největší přání.

9 fotek
Oblíbený muzikant Tomáš Klus odletěl už tradičně s rodinou do teplých exotických krajin, kde si společně s manželkou a svými třemi dětmi užívají zaslouženého odpočinku. Teď ho však zasáhla nečekaná zpráva o smrti babičky, se kterou se zpěvák nedávno setkal.

Tomáš Klus se v loňském roce zapojil do charitativního projektu, který plní přání osamělým dědečkům a babičkám, kteří skončili v domech pro seniory. Při jedné z těchto akcí, která se konala 20. prosince, se Tomáš setkal s paní Marií. Ta si moc přála, aby jí zpěvák exkluzivně zahrál svou známou píseň Marie.

„V rámci Ježíškových vnoučat jsem jel do Semil paní Marii zahrát Marii. Víte, jel jsem tam s tím, že někomu udělám radost, ale to, co jsem si dovez domů, ční vysoko nad radostí a úplně si říkám, jestli jsem tam nezůstal dlužen viset tu spoustu dobrých myšlenek, co se mi od té chvíle honí hlavou. Zpíval jsem, to jó, i se tančilo, ale nejvíc se toho dělo mezi slovy. V pohledech, kde byly celý ty dlouhý životy, v pohlazení paní Věry, v indiánském pozdravu paní Soni, v upřímném úsměvu Marie, když už mohla jít konečně spát,“ napsal zpěvák na sociální síť, aniž by tušil, že jeho nová kamarádka už brzy odejde na věčné časy...
 

Autor: bin

Diskuze