To snad ne!

Smutná zpráva pro milovníky humoru: Rowan Atkinson končí se svou nejznámější rolí?!

Z této zprávy nebudou mít někteří lidi asi příliš radost. Známý anglický herec Rowan Atkinson (63), známý jako Mr. Bean, promluvil o konci známé komické postavičky.

8 fotek
O tom, že se možná už nikdy známá komická postava anglického nešiky jménem Bean, nevrátí s novými díly, promluvil její představitel Rowan Atkinson pro BBC v The Graham Norton Show.

Nové epizody série o Mr. Beanovi ani další celovečerní filmy navazující na Prázdniny pana Beana, se už dlouhou dobu nenatáčely, Pro mnoho fanoušků je to jistě velké zklamání. "Pochybuji, že se Mr. Bean někdy znovu objeví. Asi to dává smysl, když do něčeho dáte všechno," řekl slavný herec.

" Přesto, nikdy neříkej nikdy," nezapomněl dodat. Je pravda, že Atkinson už má svůj věk. Ale kdo ví, třeba tvůrci přijdou za čas s něčím novým. Mr. Bean v důchodu, to tu ještě nebylo!

Podle Ladbible se Atkinson také přiznal, že ho lidé na ulici občas poznávají, ale nejsou si jisti, že je to opravdu on. To je celkem vtipné, když postavu Mr. Beana hrál tak dlouho. "Jeden člověk mi jednou řekl, že vypadám jako Mr. Bean. Řekl jsem mu, že já jsem herec, který ho hrál. On se jen smál, že to bych si přál," podělil se herec s humornou příhodou.

Autor: mk

Diskuze