Snad se mýlí

SMUTNÁ SLOVA Jiřího Pomeje: Mám znovu rakovinu a hrozně to bolí!

Herec a bývalý dabér Jiří Pomeje (53) znovu trpí! A bohužel podle jeho vlastních slov jsou zničující bolesti způsobeny novým nádorem, o kterém ale evidentně ani on sám zatím příliš informací nemá.

7 fotek
Jiří Pomeje vyrukoval na ještě stále manželku Andreu (30) s hrozivou zprávou, že mu našli nádor v žaludku. Když pak ale Andrea volala lékařům, nechápala, co se dozvěděla. „Řekli mi, že to není pravda. Neměl by se rouhat, ať to má jakýkoliv důvod. Je to citové vydírání. Jsou to jeho zbytečná gesta a kopání kolem sebe do prázdna. Bohužel se naše komunikace smrskla na tyhle výlevy,“ postěžovala si na Jiřího pro Extra.cz Andrea.

Jiří ale tvrdí, že rakovinu skutečně má. Jen to ale asi nebude v žaludku, jak říkal údajně své manželce. Tentokrát mluvil o bolesti v noze. „Mám opravdu bolesti a potřebuji CT vyšetření. Doktor mi nařídil, že zatím musím zůstat v naprostém klidu, dokud se neukáže, o co jde,“ řekl Blesku Pomeje.

Jak to tedy přesně je s diagnózou, není z jeho odpovědi zcela zřejmé. Jestli mu rakovinu lékaři potvrdili, nebo je to jen jeho domněnka... To se nejspíš časem ukáže. Další ale takový drsný boj o vlastní zdraví by byl pro Jiřího ještě náročnější, než když bojoval před necelým rokem s rakovinou hrtanu.

Vítězstvím nad rakovinou boj nekončí? Co po uzdravení nepodcenit?
ROZHOVOR: Rakovina v osmnácti? Stela prozradí, jak se jí snaží zbavit JÍDLEM

 

Autor: bin

Diskuze