Alexis Arquette
Zdroj: Profimedia
Upřímnou soustrast!

SMUTNÁ NOVINA: Zemřela transgender herečka z kultovního snímku Pulp Fiction!

Do hereckého nebe odešla další hvězda, a to teprve ve věku 47 let. Herečka Alexis Arquette, která si zahrála i v kultovním snímku Pulp Fiction, zemřela v neděli z dosud nezjištěných příčin.

3 fotky
Herečka Alexis Arquette vyrůstala jako Robert a i jako Robert zahájila i svou hereckou kariéru. „Náš bratr Robert, který se stal bratrem Alexis, pak sestrou Alexis a nakonec opět bratrem Alexis, odešel v neděli na věčnost. Poslední chvíle svého života byl obklopen svými nejbližšími a zemřel při poslechu písně Starman od Davida Bowieho,“ napsal hereččin bratr Richmond.

Alexis Arquette se narodila v Kalifornii v Los Angeles a věnovala se i muzice a kabaretním vystoupením. Pocházela z herecké rodiny a byla švagrovou Courtney Cox. Zahrála si v "tarantinovce" Pulp Fiction, v hororu Kukuřičné děti 5 nebo ve snímcích O myších a lidech, Chyckyho nevěsta či Švédská trojka.

Herečka bývala často účastnicí televizních diskuzí ohledně přeměně pohlaví, sama se však ani s jedním pohlavím nikdy zcela neztotožnila, a tak žila jako transgender.

Autor: niž

Diskuze