Dara Rolins - 1
Zdroj: Instagram
Nádech sentimentu

Smutná dovolená Dary Rolins: Místo štěstí a pohody ji na Bali přepadly chmury! Co se stalo?

Zpěvačka Dara Rolins (44) vyrazila na Bali odpočívat a zapomenout na všechno zlé, co se jí v loňském roce stalo. Jenže místo spokojenosti a štěstí pocítila pravý opak...

10 fotek
Zpěvačka Dara Rolins se rozhodla strávit se svou dcerou Laurou celý měsíc na Bali. Na sociálních sítích stále sdílí krásné fotografie, jenže je vidět, že se dostavila i nostalgická nálada a smutek. Právě na toto místo totiž jezdila se svou nejlepší kamarádkou a manažerkou Evou Skallovou (†36), která zemřela loni v září na rakovinu.

„Zdravíme vás všechny při západu slunce z Bali. Naposledy jsme tu byly před 4 roky. Bylo nás víc… Je zvláštní být na místě, které mám tak konkrétně spojené s myšlenkami na náš dívčí squad... Být na stejných místech, vidět nás všechny spolu sedět u toho jednoho stolu, ležet na stejných lehátkách, procházet se po stejné pláži. Bydlíme dokonce v tom samém hotelu. Až teď mi došlo, že to možná nebyl nejlepší nápad. Ten první moment, kdy jsme otevřely dveře k našemu plážovému domečku, uprostřed bazén a za ním obývák s kuchyní, ve kterém jsme se spolu tolik nasmály... Vzpomínky a představivost jsou občas krutými parťáky. Bez jakékoliv vlastní iniciativy vám při této konkrétní představě okamžitě naskočí všechno, celý příběh. Je to jako animovaný film, který se vám rozběhne před očima. Nebyl smutný. Naopak. Jen samé veselé vzpomínky. (...) Srdce se vám sevře až ve chvíli, když zjistíte, že tak, jak BYLO, už nikdy nebude… Vím. Život a jeho koloběh. Sny a plány, které už spolu neuskutečníme. Naposledy před rokem jsme si znova slíbily, že musíme naši cestu na Bali zopakovat. Nakonec jsme vyrazily jen my dvě,“ napsala si Dara na sociální síť.

Člověk si někdy myslí, že když odjede skoro sám někam hodně daleko, přijde na jiné myšlenky a bude mu lépe. Jenže opak je někdy pravdou. Myšlenky vás totiž dostihnou a volné dny, které trávíte na pláži, vás mohou tížit. Přesně to se Daře stalo a není se čemu divit. Má za sebou těžký rok, ve kterém jí zemřel tatínek a nejlepší kamarádka. Zpěvačce přejeme, ať už jsou další roky jen lepší a konečně se karta s jejím životním osudem obrátí k lepšímu.

Autor: niž

Diskuze