Kate Middleton a Isobel Kennerley - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Smutná zpráva

SMRT kolem Kate Middleton: Kvůli vážné nemoci má oči pro pláč!

Vévodkyně Kate Middleton (35) má zdánlivě doslova královský život. Ale i ona je jednom člověk, a tak se i ona musí potýkat se strašákem vážných nemocí. Jeden boj se zákeřnou chorobou teď prohrála osoba vévodkyni poměrně blízká...

6 fotek
Kate Middleton nedávno ochromila velmi smutná zpráva. Zemřela Isobel Kennerley (†34), cžo byla žena, která s ní a její sestrou Pippou navštěvovala v dětství skautský oddíl. A s Kate byly velké kamarádky dodnes! Jenže ženu potkal krutý osud.

Před třemi lety byl Isobel zjištěň agresivní nádor na mozku. Matka zesnulé ženy uvedla pro Mail Online smutné detaily průběhu nemoci: „Na konci se už nemohla ani hýbat, nemohla jíst ani mluvit. Často plakala bolestí a na konci prosila jejího manžela i mě, abychm jí pomohli zemřít."

Kate osobně se sice k smutnému odchodu kamarádky nevyjádřila, ale protože se vídali v rámci časových možností dodnes, jistě to vévodkyni, o které se tvrdí, že je bezcitný despota, velmi zasáhlo. Tak hlavně že je zdravá její rodina. Není totož v životě většího bohatství, než je pevné zdraví!

Autor: bin

Diskuze