Jennifer Aniston - 1
Zdroj: Profimedia
Smutný den

SMRT u Jennifer Aniston: Tělo leželo za jejím domem!

Herečku Jennifer Aniston znají televizní diváky a nadšenci seriálů především díky americkému sitcomu Přátelé. Půvabná Jennifer sice točila vždy jeden film za druhým, ale i takovou úspěšnou hvězdu potkávají velké nepříjemnosti.

7 fotek
Jennifer Aniston (48) známá jako Rachel ze seriálu Přátelé patří podle prestižního magazínu Forbes k nejvýdělejčnějším herečkám. Za poslední rok se umístila na druhém místě se sumou přibližně 25 milionů amerických dolarů. Tolik herečka vydělá, a tak je jasné, že má na růžích ustláno a může si tak dovolit obrážet jednu dovolenou za druhou, pokud zrovna neřeší pracovní povinnosti.

Jenže někdy je herečka také doma a to tentokrát byla v momentě, na který jen tak nezapomene. Jennifer vlastní v Los Angeles v Kalifornii luxusní sídlo, za kterým je obrovská stavební parcela. Jestli i ta patří k hereččině vile, není jasné, ale i tak ji sebralo to, co se tam před nedávnem stalo. Na parcele totiž došlo k tragédii.

Během stavebních peripetií zemřel jeden z dělníků. Jeho tělo odnášeli záchranáři zabalené v čerbveném pytli. Na místě byla i policie, aby vyšetřila, jak k nešťastné události došlo. Kolem domu herečky se tam začali sbíhat zvědaví sousedé a fotit si dění kolem. Proto neváhala a sídlo raději opustila, aby s případem nebyla zbytečně spojována. Podle informací přečkala v nejbližším hotelu.

Autor: bin

Diskuze