Peter Kovarčík a Kateřina Brožová
Zdroj: youtube.com/ceskapozice.cz/tn.cz
Naposledy s ním mluvila Nosková

Smrt Kovarčíka: Ležel doma mrtvý čtyři dny!

Smrt producenta Petera Kovarčíka zasáhla celý český showbyznys. Teď se navíc ukázalo, že vzhledem k tomu, že Kovarčík žil sám, ležel doma mrtvý asi čtyři dny, než se přišlo na to, že zemřel.

Producent Peter Kovarčík, který dříve randil s herečkou Kateřinou Brožovou, zemřel. Bylo mu 61 let. Jeho tělo bylo nalezeno v pondělí v deset hodin ráno v jeho bytě.

„Přivolaný lékař na místě nedokázal jednoznačně určit příčinu smrti, vzhledem k tomu byla nařízena soudní pitva. Podle jejích prvotních výsledků bylo cizí zavinění vyloučeno a jako příčina smrti byla předběžně stanovena zdravotní komplikace. Případem se kriminalisté nadále zabývají,“ řekla webu Blesk.cz mluvčí Policie České republiky Iveta Martínková.

„Ano, je to bohužel pravda. A to jsme spolu ještě před týdnem seděli a probírali nadcházející ceny Thálie. Byl v pohodě a žertoval jako vždycky. Je pravda, že už jsem se mu potom nemohl dovolat. Je to pro mě obrovská rána, jsem z toho naprosto v šoku,“ potvrdil smrt Kovarčíka prezident herecké asociace Jiří Hromada.

„Jsem naprosto v šoku. Mluvila jsem s ním před čtyřmi dny a byl naprosto v pořádku. Myslím si, že měl zrovna dobré období, a nemyslím, že by spáchal sebevraždu. Absolutně netuším, co se stalo. Během posledních let jsme hodně spolupracovali a brala jsem ho jako člověka, který mi pomáhá v životě jako kamarád. Tečou mi slzy a musela jsem přerušit zkoušku a šla na panáka. Jeho smrt mi naznačil někdo z jeho blízkého okolí,“ řekla jeho bývalá svěřenkyně, zpěvačka Michaela Nosková, která s ním mluvila jako poslední.

Autor: mivr

Diskuze