Ženy Jiřího Pomejeho - Michaela Kuklová
Zdroj: Profimedia
Dojemná slova

Smrt Jirky ji zdrtila: Co vzkázala exmanželka Pomejeho do nebe?

V úterý odpoledne nadobro prohrál boj s rakovinou herec a dabér Jiří Pomeje (†54). Nechal tu po sobě ženu Andreu (30), se kterou již delší dobu nežil a teprve pětiletou dceru Aničku. Pomejeho první manželkou byla herečka Michaela Kuklová (50). Vztah byl velmi bouřlivý a oba se svého času nemohli ani cítit. I přesto mu Míša poslala dojemný vzkaz na onen svět.

8 fotek
Herec a dabér Jiří Pomeje odešel v úterý odpoledne. S rakovinou bojoval doslova do posledního dechu. Rakovinu hrtanu mu diagnostikovali už v dubnu 2017.

Herec v rámci léčby přišel o hlas a byl mu voperován takzvaný slavík. Zákeřná nemoc se mu později vrátila Opět zasáhla krk a šířila se dál do kostí. Byl převezen do nemocnice Na Pleši, kde také skonal.

Jeho smrt nezasáhla jen jeho stále ještě manželku Andreu Pomeje, ale i jeho bývalou ženu Michaelu Kuklovou. Ta svým emocím dala průchod na sociální síti, kde se svěřila jak moc ji smrt exmanžela trápí.

"Jirko, děkuju za všechno hezké, ale i za to těžké. Zůstalo mnoho krásného. Odpočívej klidně. Především z pohledu mámy nedokážu vyjádřit, jak moc je mi to líto."

I přesto, že manželství Kuklové a Pomejeho nebylo zrovna idylické, rozhodla se mu odpustit.

Jak se vyrovnat se smrtí blízkého? Rady pro dospělé i pro ty nejmenší
Jaká je SMRT? Příběhy lidí, kteří prožili klinickou smrt

Autor: Han

Diskuze