Andrea Pomeje - 1
Zdroj: Profimedia

Smrt Jiřího Pomeje (†54) ji dostala na samé dno: Andreu drží nad vodou přítel

Podala žádost o rozvod, ale když se Jiřímu Pomeje (†54) vrátila rakovina, stáhla ji. Andrea Pomeje (30) s Jiřím již delší dobu nežila, ale to nemění nic na tom, že se z ní v úterý odpoledne stala vdova. Herec a dabér rakovině podlehl. Nad vodou Andreu drží její přítel Petr Plaček.

8 fotek
Jiří Pomeje bojoval do posledního dechu, ale rakovinu, která se mu opět vrátila, neporazil. Smrt herce a dabéra s jedním z nejcharizmatičtějších hlasů zasáhla nejen jeho přátelé, ale i manželku, se kterou má pětiletou dceru Aničku.

Andrea Pomeje s Jiřím již delší dobu nežila. Na konci jejich vztahu dokonce podala žádost o rozvod, ale jakmile se herci rakovina vrátila, stáhla ji. V současné době žije se svalnatcem Petrem Plačkem, který jí je jistě oporou. Je jasné, že fakt, že její manžel už není mezi živými, ji musí nesnesitelně bolet.

„Promiňte. Nezlobte se, je zbytečné teď cokoliv říkat," řekla portálu Blesk.cz, který ji po skonu jejího muže kontaktoval. Dle něho také s Plačkem mířila do jejího domu v Lounech. Na uplakané oči si raději nasadila černé brýle.

Andrea do poslední chvíle chtěla věřit tomu, že se Jiří uzdraví. Už kvůli jejich dceři Aničce…

4 rady, díky kterým se snáz vypořádáte s odchodem blízkého člověka
Vítězstvím nad rakovinou boj nekončí? Co po uzdravení nepodcenit?

Autor: Han

Diskuze