Bára Štěpánová - 1
Zdroj: Profimedia
Náročné na psychiku

SMRT BLÍZKÝCH! Bára Štěpánová se s tím obtížně vyrovnává a nebrání se pomoci psychologa

Oblíbená herečka z Ordinace Bára Štěpánová (57) se jen těžko vyrovnává se smrtí blízkých. Přiznala, že se nebrání ani odborné pomoci. Co jí ale drží nejvíc nad vodou?

9 fotek
Herečka Bára Štěpánová, kterou diváci znají především jako Babetu ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, promluvila o psychické zátěži, která v poslední době plné pohřbů slavných, sužuje mnoho osobností z českého šoubyznysu. Mnoho z nich v těžkých chvílích vyhledává i pomoc odborníků.

Herečce zatím nikdo blízký, kromě milovaného pejska, nezemřel. Pro své kolegy, kteří smrt blízkých špatně nesou a s touto životní krizovou situací se jen těžko vyrovnávají samy, má Bára pochopení.

Nejdůležitější je podle ní však psychická podpora ze strany blízkých. „Já si myslím, že když má člověk nějaké trable, tak je hrozně důležité mít někoho, s kým se o to můžete podělit, ale na to stačí kamarádi,“ řekla herečka Sedmičce.

„Umím si představit, že bych služby psychologa někdy vyhledala, a myslím, že mě to potká, protože se strašně obtížně vyrovnávám s odchodem blízkých bytostí,“ dodala.

Autor: mk

Diskuze