Johny Quinn
Zdroj: isifa.com
Jak se mu to povedlo?

Smolař Sochi: Bobista Quinn uvízl v koupelně a pak i ve výtahu

Americký bobista Johnny Quinn (30) pobavil celý svět nechtěným vězením na ubytovně pro olympioniky v Sochi. Uvízl v koupelně, a když se nemohl dovolat o pomoc, rozbil papírové dveře.

3 fotky

 

Fotku otvoru, jímž se dostal na svobodu, pak vyvěsil na Twitteru. Možná za trest, možná rukou vyšší moci, osmačtyřicet hodin poté byl v pasti znova. Tentokráte ve výtahu.

„Nikdo mi to už nebude věřit, ale zůstali jsme uvěznění ve výtahu,“ napsal Quinn k fotce, kterou vyvěsil opět na Twitteru a na níž se snaží marně otevřít dveře výtahu. Mluvčí americké olympijské výpravy britskému BBC oznámil, že bobista se po chvíli na svobodu dostal.

Quinn se o víkendu zavřel v koupelně. Dveře už neotevřel. „Bez telefonu, jímž bych mohl zavolat o pomoc, jsem použil své boby, abych se dostal ven,“ napsal Quinn ke snímku, na němž jsou rozbité papírové dveře.

S výtahem ale nemá problémy jen on. Britská bobistka Bex Wilson zase na sociální síti zveřejnila fotku výtahové šachty, do níž málem spadla. Když si chtěla přivolat výtah, otevřely se sice dveře, ale kabina chyběla. „Paula Walker málem neměla svou brzdařku poté, co skoro vstoupila do tohoto,“ napsala Wilson k fotce otevřené výtahové šachty.

Čtěte také:

Největší trapasy z olympijského Soči: Sportovci jsou ze svérázného Ruska paf! FOTKY

Autor: mivr, ČTK

Diskuze