Andrea Verešová - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Má soudnost

Smířená Andrea Verešová: Blíží se můj konec!

1. 9. 2018

Andrea Verešová (38) na svůj věk rozhodně nevypadá, a proto si i s blížící se čtyřicítkou může dovolit i velmi odvážné fotky. Sama si je ale vědoma, že tahle éra už celkem brzy skončí...

10 fotek
Jedna z nejkrásnějších československých modelek Andrea Verešová plní přes léto téměř dennodenně sociální sítě sexy odhalenými fotkami. Velkou část prázdnin strávila s rodinou v Řecku, kde byla částečně i pracovně. Mimo jiné zde fotila celkem odvážné odhalené snímky.

„Jsem ráda, že jsem mohla, jak říkám, tak trošku na sklonku své kariéry takovouto práci zkusit, že jsem na to měla, že si to stále můžu dovolit. Byla to pro mě výzva a neuvěřitelná zkušenost,“ řekla Verešová pro slovenský deník Nový Čas. Sama si tak dobře uvědomuje, že svého vrcholu už dosáhla a brzy přijdou doby, kdy bude muset uvažovat nad tím, která pracovní nabídka je pro ženu v jejím ku ještě vůbec vhodná.

„Myslím si, že takovéto focení si už nemůže dovolit žena jistého věku, asi v padesáti nebudu fotit takovéto fotky, i kdybych na to měla, už bych nechtěla,“ myslí si modelka, čímž dokazuje, že na rozdíl od mnohých zvláště zahraničních žen má soudnost a velmi dobře bude vědět, kdy říct dost. Fanoušci ale z jejího blížícího se koncem odhalených snímků jistě mít radost nebudou, protože modelka je důkazem, že věk je jenom číslo a důležitější jsou nejen geny, ale i to, jak se o sebe dotyčná žena stará.

Autor: bin

Diskuze