TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS: show - 17
Zdroj: TV Nova
Gratulujeme!

SLZY DOJETÍ: Tatiana Vilhelmová je absolutní vítězem Tvojí tváře! Od Honzy Ciny dostala výjimečný dárek

Máme za sebou finále show Tvoje tvář má známý hlas, a tak známe vítěze celé soutěže - stala se jím úžasná Tatiana Vilhelmová. Ta za vétězství obdržela nejen šek s penězi na charitu, ale i velmi vtipný dárek od Honzy Ciny!

11 fotek
Všechno krásné jednou končí! To se týká i show Tvoje tvář, která dnes vyvrcholila emotivním finále. Vétězkou se stala i přes další úžasné výkony Tatiana Vilhelmová. Ta jako česká folková zpěvačka Zuzana Navarová naprosto odrovnala porotu i publikum.

Hned po vyhlášení vyběhl z poroty na podium hostující Jan Cina, vítěz předchozí řady a daroval Táně symbolickou cenu - v dárkové krabičce na prstýnky od něj dostala zlatou konfetu, což jak herec záhy vysvětlil, je konfeta z jeho finálového večera, kdy bylo vyhlášeno jeho vítězství.

Během děkovné řeči Tatiana ukázala, že má srdce na pravém místě a projevila lítost nad tím, že nevyhrála její též nesmírně talentovaná kolegyně. „Abych měla pocit, že tu můžu stát jako vítěz, tak musím hlavně říct, že je tady Markéta Konvičková, která je fantastická zpěvačka a měla tady stát...“ Markéta se umístila po stříbném Milanu Peroutkovi za třetím místě. Takzvané bramborové ocenění získala Martha Issová, kterou konec soutěže dojal natolik, že se nekontrolovatelně rozplakala přímo na podiu.

A jaká je oficiální cena pro vítězku? Od Nadace Nova získala šek na 150 tisíc korun, které, jak prozradila, věnuje Nadaci DUHA, jež zachraňuje naše lesy a národní parky.

JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ Z FINÁLOVÉHO VEČERA NAJDETE ZDE!

TVOJE TVÁŘ: Hana Zagorová osobně učila Aleše Hámu!
TVOJE TVÁŘ: Ondra Ruml změnil kvůli show vizáž!

Autor: bin

Diskuze