Žena randila s lakomcem - 1
Zdroj: Profimedia
Slušná držgrešle

Slovenka šla s přítelem na večeři. Při placení zažila trapas, na který v životě nezapomene!

15. 4. 2018

Žena ze Slovenska (28) se na Facebooku svěřila se zážitkem, který získala se svým přítelem během návštěvy restaurace. Když došlo na placení, udělal to nejhorší, co mohl!

Slovenka napsala na Přiznání žen na Facebooku svůj otřesný zážitek z restaurace. Nejhorší na tom je, že se o trapas zasloužil její přítel. Velmi detailně totiž popsala, jaký je to skrblík, kolenovrt, držgrešle, či si domyslete jakékoliv další ekvivalenty ke slovu lakomec.

„Ženy, je i váš přítel taková držgrešle? To, že mi nikdy nic nekoupil za celou dobu, co jsme spolu (ani na svátky), mi nevadí. nastavil to tak od začátku, takže jsem to neřešila. Jenže můj milovaný, když si jdeme někam sednout a platí on (řešíme to způsobem, že jednou zve on, jednou já) tak nedá ani cent obsluze navíc. pěkně počká, než mu číšník a nebo číšnice vrátí do posledního centu. Minule platil 14,99 €, dal jí 15 € a čekal s rukou natáhnutou na ten 1 cent,“ svěřila se podle Čas.sk s trapným zážitkem nešťastná Slovenka.

To ale není vše... „Když ho některý z kámošů pozve na narozky, tak ten můj tam jde doslova s prázdnýma rukama. Vůbec ho nenapadne, že by bylo vhodné donést kámošovi aspoň malou pozornost. On se jde doslova najíst a napít zadarmo. A když má narozeniny on? Tak zavolá kámošům, aby šli ven. Doslova ven. A ať si každý donese flašku nebo i jídlo, protože on nikomu nic kupovat nebude. A tak „slaví“ procházením se po ulicích s flaškama pod bundou a s obloženými bagetami. A přitom pracuje, nevydělává málo, žije ještě s rodiči a sestrou a všichni pracují,“ dodala nechápavě. A jak se dalo čekat, mnoho lidí jí pod příspěvek napsala, ať se s takovým chlapem neprodleně rozejde, že je jim trapně i za něho. No, není divu...
 

Oups! Největší postelové trapasy – a jak z nich vybruslit
Módní faux pas: Největší úlety, které se hned odnaučte

Autor: bin

Diskuze