Žádná křehotinka

SLOVA princezny Eugenie během obřadu: Expertka na odezírání ze rtů odhalila despotické chování!

Svatba princezny Eugenie (28) a Jacka Brooksbanka (32) proběhla bez větších komplikací. A bodejť ne, expertka na odezírání ze rtů řekla, jak si to sama princezna celé dokázala ošéfovat.

7 fotek
Minulý pátek se windsorskou kaplí svatého Jiří rozezněly po několika měsících znovu svatební zvony. Po Meghan s Harrym si zde řekli své ano princezna Eugenie, vnučka královny Alžběty II. a manažer nočního klubu Jack Brooksbank. Honosná veselka proběhla bez větších komplikací, a tak si princezna sama organizovala jen drobné detaily.

Expertka na odezírání ze rtů pro deník Daily Mail zjistila, co si snoubenci během obřadu mezi sebou šeptali. A z jejích zjištění vyplývá, že to Jack nebude mít zrovna lehké. Lehce panovačná Eugenie mu totiž neustále říkala, co má dělat. „Proč mě nevezmeš za ruku?“ zeptala se během obřadu Jacka Eugenie. Ten při její příhodu neskrýval úžas. „Vypadáš naprosto nádherně, řekla své nevěstě Jack.

Když byl obřad u konce a novomanželé vyšli před svatební kapli, zněl Eugenin rozkaz jasně. „Teď se polibme,“ řekla Eugenie, a tak se také stalo. No, vypadá to, že je jasné, kdo v tomhle manželství bude mít vždy první slovo... Teď už stačí jen čekat, kdy se k těhotné Meghan přidá i novopečená vdaná paní Eugenie.

Svatba princezny Eugenie versus těhotenství vévodkyně Meghan: Ukradla jí její velký den?
Žijete, přátelíte se nebo pracujete s despotou a manipulátorem? Podle těchto signálů to poznáte!

 

Autor: bin

Diskuze