John Michie a Louella Michie - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Obrovská tragédie

Slavný herec v slzách: Na festivalu našli mrtvolu jeho dcery († 25) ! Smrt je víc než záhadná

Britský herec John Michie (60) prožívá chvíle hrůzy a zoufalství. Na festivalu Bestival ve městě Dorset našli v pondělí k ránu mrtvé tělo jeho milované dcery Louelly, které bylo teprve pětadvacet let. Co se stalo?

5 fotek
Herec John Michie zažívá nejhorší chvíle svého života. Jeho dceru Louellu, která byla modelkou, herečkou a tanečnicí, našli bez známek života v zalesněné oblasti festivalového areálu ve městě Dorset. Dlouho ji přátelé nemohli najít, a tak po ní začali pátrat. Bohužel se jim naskytl smutný pohled.

Policie zatkla 28letého muže z Londýna, který měl být přítelem krásné dívky. Má být údajně podezřelý z vraždy. Proti tomu se však jasně ohradil právě známý herec. „Ztratili jsme našeho anděla. Nebyla to vražda. Byla to jen tragická chyba, nehoda. Tvořili pár,“ vyjádřil se k tragédii otec John Michie.

Zdrcený herec zároveň uvedl, že Louella byla velmi talentovaná, pozitivní a měla spoustu energie na rozdávání. Vyšetřování zatím odhalilo, že dívčinu smrt nezavinily drogy. Stále ale není jasné, co za její úmrtí může. Policie tak svědky z festivalu, kteří by pomohli dívčinu smrt objasnit...

Autor: niž

Diskuze