Blake Lively a Ryan Reynolds
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Slavný herec si vystřelil ze své ženy! K narozeninám jí popřál netradičně

Herec Ryan Reynolds (42) a jeho manželka Blake Lively (32) jsou známí tím, že si jeden z druhého rádi dělají legraci. Vše poté zveřejňují na sociálních sítích. Tentokrát si herec nenechal ujít manželčiny narozeniny. K nim jí popřál sérií fotografií, za ty ho ale Blake určitě nepochválí.

"Všechno nejlepší, Blake Lively," popřál na instagramu v neděli své manželce k narozeninám oblíbený hollywoodský herec Ryan Reynolds. Herečce, která čeká už třetího potomka, bylo 32 let. K přání Reynolds přidal také fotografie jeho s manželkou.

 

Na všech se oba usmívají, akorát Blake má pokaždé zavřené oči. Na některých fotkách má také rozmazaný obličej nebo se šklebí. Tímto přáním k narozeninám herec všechny velmi pobavil. Tvůrce filmu Deadpool, ve kterém si herec zahrál, příspěvek vtipně okomentoval. "Neexistují žádné špatné fotky s Blake Lively a všechno nejlepší," napsal Rov Liefeld.

 

10 fotek

 

Herečka sice přání neokomentovala, ale určitě ji to také pobavilo. Pár si totiž ze sebe rád střílí. V loňském roce se na instagramu objevil příběh ženy, která se zasnoubila s duchem a měla s ním sex. Herec k tomu napsal, jak je možné, že o tom neví. Podle něj totiž žena vypadala jako jeho manželka.

 

Lively zase zveřejnila fotografii k propagaci jejího filmu Nebezpečná laskavost. Na ní stojí oblečená v kuchyni a před ní na pultu leží nahý muž. Herečka k tomu napsala: "Jsem na řadě."

 

Blake Lively a Ryan Reynolds se seznámili při natáčení filmu Green Lantern. V roce 2012 měli svatbu a o dva roky později se jim narodila dcera James. V roce 2016 pak další dcera Inez. Teď společně čekají třetí dítě, informaci zveřejnili v květnu letošního roku. Co se jim narodí, zatím pár neprozradil.

Autor: reg

Diskuze